Sağlığınız için, sağlıklı nesiller için yanınızdayız...

İletişim : 444 26 34
   : (542) 258-67-03

Tüp Bebek ( IVF)

TÜP BEBEK (IVF)

Fertillife Tüp Bebek Merkezi, çocuk sahibi olmak isteyen çiftlere, yardımcı üreme teknikleriyle anne-baba olmaları için tıbbi destek vermektedir.

Medikal ve cerrahi üremeye yardımcı yöntemlerin uygulandığı merkezde; yumurtlama tedavileri(ovülasyon indüksiyonu), aşılama(IUI), tüp bebek, mikroenjeksiyon ve diğer mikromanipülasyon yöntemleri,TESE, laparoskopi&histeroskopi gibi yüksek teknoloji gerektiren uygulamalar bireyselleştirilerek hasta bazlı olarak uygulanmaktadır.

Fertillife Tüp Bebek Merkezi’nde Nasıl Bir Süreç İzlenmektedir?

Fertillife Tüp Bebek Merkezinde başvuru anında genel bilgilerin kaydı alındıktan sonra hekimlerimiz sizi tıbbi açıdan değerlendirip daha kısa zamanda, daha az enjeksiyon ve az zahmetli olan hasta dostu ve bireyselleştirilmiş tedavi yaklaşımı çerçevesinde süreciniz planlanır.  

Mobil Sağlık Hattı: 444 2 634

TÜP BEBEK TEDAVİ SÜRECİ VİZYONUMUZ ;

HASTA DOSTU TEDAVİ:

Daha kısa zamanda, daha az enjeksiyon ve zahmetli tedavi sağlanır. Hasta için bireyselleştirilmiş tedavi planlamasında uyguladığımız embriyoların dondurularak 1 ay sonra transfer edilmesi sayesinde hiperstimulasyon ve dış gebelik gibi tüp bebeğin yan etkilerinden kurtulunurken önemli ölçüde gebelik başarı artışı da sağlanmıştır

HASTA BİLGİLENDİRME:

Kapsamlı bilgilenme temel haktır. Her aşamasında hem sözlü bilgilendirme hem de 7/24 hizmet veren telefon hattımız ile online erişim ve yazılı döküman desteği ile bilgilendirme sağlanır.

ETKİN VE YETKİN TEDAVİ:

Yüksek başarı odaklı çalışan merkezimizde her hastaya özel kişisel dosyalama sistemi ile etkin tedavi süreci yaşanmasının yanında sperm, yumurta ve embriyoların kimlik güvenliği son yüksek teknoloji ile sağlanmaktadır.

BİLİMSEL YAKLAŞIM

Bilimsel etkinliği olmayan, etik kurallara uymayan hiç bir tedavi uygulanamaz. Araştırma sonuçlarımız paylaşılarak bilime katkıda bulunulur.


En temel hedefimiz her zaman yanınızda olacağımız sürecin sonunda sağlıklı bir bebek sahibi olmanızdır. Buna rağmen tedaviden olumsuz sonuçlanma durumunda elimizden geleni esirgemediğimize inanmanız ve bizlere güven duymanız bizim en büyük değerimizdir.

Sağlığınız için, sağlıklı nesiller için yanınızdayız…

Open chat